Crysis Remastered Trilogy zapowiedziane

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Crysis Remastered Trilogy zapowiedziane! Zobaczcie zwiastun odświeżonej serii

Crytek oficjalnie zapowiedział Crysis Remastered Trilogy. Odświeżona seria FPS-ów zmierza do graczy i ukaże się na wielu platformach.

Po niezbyt tajemniczych teaserach, Crytek opublikował świetną zapowiedź dla fanów serii Crysis. Właściwie kultowa już seria FPS-ów powróci w odświeżonej formie na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series oraz Nintendo Switch. Premierę zremasterowanego zestawu przewidziano na jesień tego roku, ale nie poznaliśmy jeszcze konkretnego terminu debiutu.

Odświeżenie powstało w kooperacji z Saber Interactive i ma zaprezentować słynną trylogię w jeszcze ładniejszym i lepiej działającym wydaniu. Rzecz jasna remaster pierwszego Crysisa miał premierę już jakiś czas, ale odnowienie kolejnych dwóch odsłon jak najbardziej cieszy.

Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić, że te kultowe gry z serii Crysis powracają w jednym pakiecie, zremasterowane dla nowej generacji sprzętu. Każda z gier została ulepszona tak, aby wyglądała i działała świetnie na współczesnych platformach, zapewniając najlepsze wrażenia z gry Crysis zarówno dla nowicjuszy, jak i graczy pragnących ponownie przeżyć przygodę z naszą klasyczną serią.

– powiedział Steffen Halbig, szef projektu

Na kolejne informacje o Crysis Remastered Trilogy musimy jeszcze chwilkę zaczekać. W międzyczasie możecie zapoznać się ze zwiastunem, który zawiera fragmenty rozgrywki. Póki co wszystko wygląda – jak na Crysisa przystało – bardzo ładnie. Oby optymalizacja gier również spełniła oczekiwania.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się