Cyberpunk 2077 - V

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 nie powiedział ostatniego słowa. Nowe informacje o dodatkach i aktualizacjach

CD Projekt podzielił się swoimi planami wobec Cyberpunk 2077. Studio szykuje nową aktualizację, a DLC są w drodze do graczy.

31 maja odbyła się konferencja CD Projektu. Poznaliśmy na niej wyniki spółki, wstępne informacje o nadchodzących projektach i oczywiście nowe wieści odnośnie Cyberpunka 2077.

Gra nadal się rozwija i Redzi pracują nad poprawkami stabilności oraz błędów. Studio ma w nadchodzących tygodniach dostarczyć kolejną, sporą aktualizację. Patch ma być już prawie gotowy, ale rzekomo nie jest jedną z większych aktualizacji gry.

CD Projekt potwierdził również nowe informacje o dużych dodatkach zmierzających do Cyberpunk 2077. Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami, będą one płatne. Na konferencji porównano je do rozszerzeń do Dzikiego Gonu, więc mowa tu o sporych paczkach nowości.

Przedstawiono też dalsze plany rozwoju produkcji. Tutaj bez większego zaskoczenia, w drugiej połowie 2021 roku otrzymamy kolejne aktualizacja gry. Co więcej, do graczy zaczną też trafiać darmowe DLC, które – podobnie jak w przypadku Wiedźmina 3 – nie będą duże, ale wprowadzą nową zawartość.

W drugiej połowie roku pojawi się również pełna wersja tytułu na konsole nowej generacji. Nie znamy jeszcze jej szczegółów, ale dobrze, że trafi do graczy jeszcze w ciągu bieżącego roku.

Poniżej znajdziecie plan rozwoju gry zaprezentowany przez CD Projekt.

Cyberpunk 2077 - plany rozwoju
Źródło: CD Projekt
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się