PlayStation 5 - najniższa cena

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PlayStation 5 – najniższa cena dnia. Aktualna oferta na konsole

Gdzie kupić PlayStation 5 i zapłacić najmniej? Sprawdzamy po raz kolejny, co obecnie oferują elektromarkety w Polsce. Ceny i zestawy poniżej.

Osoby nadal polujące na PlayStation 5, niech zerkną na obecne zestawy, które znajdziemy w trzech sklepach. PlayStation 5 – najniższa cena obecnie to 2699 zł w Media Expert. To wersja Digital, do której sprzedawca dorzuca abonament PS Plus na rok, ładowarkę do kontrolerów i drugiego pada DualSense.

To jednak jeden z zestawów, które możemy sobie sprawić. Ogólnie w chwili publikacji tej wiadomości, w sklepach on-line możemy zamówić 13 różnych zestawów. Oto one.

[Aktualizacja cen i zestawów – 02.06.2021, godz. 11:07]

PlayStation 5 w RTV Euro AGD

Zestawy PS5 w Media Markt

PlayStation 5 – najniższa cena obecnie w ofercie w Media Expert

PS5 – zestawy z Neonet

Niestety nadal cudem jest kupienie PlayStation 5 w sugerowanej przez Sony cenie. Elektromarkety nie oferują samej konsoli, zawsze tworząc mniej lub bardziej okazyjne zestawy.

Jeśli polujecie na lepsze zestawy i na prawdziwą okazję, warto śledzić nasz dział z promocjami. Nie omijamy żadnej oferty, która pojawi się na rynku!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się