PlayStation Days of Play 2021 - logo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Kolejne nagrody z Days of Play 2021 lecą do graczy. Rusza trzecia część eventu

Gracze wkrótce dostaną nagrody z drugiego etapu zabawy Days of Play 2021. Rusza trzecia faza święta fanów PlayStation z kolejnymi prezentami.

Tegoroczna edycja Days of Play rozkręciła się na dobre. Trwają wielkie obniżki w sklepach i PS Store, a to tylko jedne z wielu atrakcji. Głównym elementem wydarzenia pozostają społecznościowe eventy, dzięki którym możemy zgarnąć atrakcyjne nagrody.

Gracze niedawno ukończyli pierwszy etap i odblokowali ekskluzywny motyw i avatar do PlayStation 4. Niestety, nie udało im się wówczas zgarnąć nagrody specjalnej w postaci paru dodatkowych ikonek.

Właśnie zakończyła się druga część zabawy. Graczom udało się osiągnąć wymagany próg i zmierzają do nich specjalne avatary. Te można ustawić jako naszą ikonkę profilu PSN. Jeśli bierzecie udział w wydarzeniu, nagrody powinny trafić na wasze konsole w ciągu paru dni. Miejcie na uwadze, że aby je odebrać musicie kliknąć w odpowiednie powiadomienie na konsoli.

Jeśli jeszcze mało Wam prezentów, dziś rusza trzecia i ostatnia część Days of Play 2021. Celem fanów Sony będzie zagranie łącznie w 3 miliony gier i zdobycie 9 milionów trofeów. Tym razem gracze mają szansę zgarnąć nowy avatar i dynamiczny motyw do PS4. Wypełnienie opcjonalnego celu zagwarantuje trzy dodatkowe ikonki.

Jeśli lubicie dbać o estetyczny wygląd menu swojej konsoli i profilu gracza, jest o co walczyć. Trzeci etap Days of Play zakończy się 8 czerwca.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się