Hell Architect Prologue - diabeł robi sobie selfie

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Stwórz piekło i wymierzaj kary grzesznikom. Hell Architect Prologue sprawdzisz za darmo

Już za niedługo każdy będzie mógł przetestować Hell Architect Prologue. W grze zaprojektujemy własne piekielne zaświaty, którymi później będziemy zarządzać. Inspiracją dla tego projektu jest seria Dungeon Keeper.

Za ten nietypowy tytuł odpowiedzialne jest polskie Woodland Games. Obecnie deweloperzy tworzą produkcję z myślą o platformie Steam i konsolach. Wcielimy się w niej w tytułowego architekta piekła, gdzie naszym zadaniem będzie rozwijanie naszej działalności oraz coraz to bardziej drastyczne karanie niewiernych. Gra ma zawierać sporo elementów humorystycznych, aczkolwiek będzie przy tym obfitowała w mnóstwo drastycznych scen. Nie zabraknie tutaj rozczłonkowywania ciał i innych, nietypowych tortur, ponieważ twórcy bardzo zadbali o ten aspekt.

Jak możecie zauważyć pod koniec powyższego trailera, pojawia się pewna niesławna postać związana z II wojną światową. Jest ona związana z jednym z trybów w Hell Architect. Do wyboru będziemy mieli odpowiednio kampanię fabularną oraz sandbox. Deweloperzy obiecują, że zaoferują nam 6 scenariuszy, które pochłoną graczy odpowiednio na rozgrywki po 8 godzin każdy.

Mamy dla Was świetną wiadomość. Jeżeli omawiana w tekście gra skradła już Wasze serca, przetestujcie ją na Steam. Od 9 czerwca studio udostępni za darmo prolog, dzięki czemu każdy będzie mógł zaprojektować już w tym miesiącu własne piekło. Szczerze mówiąc, koncept wydaje mi się tak absurdalnie dobry, że na pewno z chęcią spróbuję swoich sił. Karcenie grzeszników zapowiada się na naprawdę dobrą zabawę, a motyw budowania własnego ośrodka tortur zdaje się być dobrze przemyślany, dlatego fani innych produkcji z „architect” w nazwie powinni także znaleźć tutaj coś dla siebie.

Nie jest to jedyna gra spod szyldu PlayWay, którą możecie w najbliższym czasie sprawdzić. Już teraz każdy może wcielić się w strażnika więziennego w USA. Więcej informacji o tym tytule znajdziecie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się