DoGRYwka - przeceny na steam, logo ps plus, wiejska dziewczyna z Medieval Dynasty

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – przeciek gry z PS Plus, polski hit za grosze i data letniej wyprzedaży na Steam

Mamy już drugą połowę czerwca, więc czas na pierwsze przecieki oferty PS Plus na lipiec 2021. I tym razem jest spora szansa na tytuł, który gracze z chęcią przygarną w swe ramiona.

Dzisiaj na łamach naszego serwisu królowały ciekawostki z różnych gier. Między innymi było o paru świetnych ofertach. Nie zabrakło polskiego hitu, w który możecie zagrać, jeżeli poświęcicie 4 zł. Napisaliśmy także o darmówce, którą rozdają nasi rodacy. Za darmo to chyba warto przygarnąć, prawda?

Poznaliśmy w końcu datę letniej wyprzedaży na Steamie. Nie będziemy musieli na szczęście na nią długo czekać. Szykujcie portfele, bo na pewno znajdziecie coś dla siebie. Nie zabrakło też wielu innych, ciekawych newsów, dlatego sprawdźcie, czy czegoś przypadkiem nie ominęliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się