GOG Galaxy - logo ze stampem free - darmowe gry

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Gra za darmo dla fanów zręcznościówek. Spieszcie się, bo nie zostało dużo czasu

Spieszcie się, bowiem przez ograniczony czas na GOG Galaxy do zgarnięcia jest za darmo Absolute Drift. Tę genialną zręcznościówkę zgarniecie z okazji wyprzedaży na wspomnianej platformie. Każdy chyba lubi darmowe gry, prawda?

Bardzo możliwe, że mogliście przegapić fakt, że na naszej polskiej platformie do grania trwa obecnie masa promocji. Obniżki cen dotyczą tamtejszego Summer Sale. To potrwa jeszcze do 28 czerwca. W ramach przyciągnięcia graczy CD Projekt postanowił w tym tygodniu obdarować użytkowników GOGa produkcją dla fanów driftu. Słyszeliście może o Absolute Drift?

Omawiana w artykule darmowa produkcja powinna się spodobać się każdemu fanowi wyzwań. W tym dziele pokierujemy samochodami, aby zdobywać jak najwięcej punktów. By to uczynić, musimy palić gumę, wykonywać akrobacje i wyczyny rodem z filmów akcji. Prosta oprawa graficzna sprawi, że tytuł ten powinien działać wyśmienicie nawet na starszych komputerach. Uwaga! Należy się pospieszyć, ponieważ ten prezent odbierze do maksymalnie jutra do godziny 15:00. Odebrać go możecie, wchodząc w ten link.

Warto też przejrzeć promocje w ramach letniej wyprzedaży. Tych jest naprawdę sporo, szczególnie na wiele ogromnych AAA. Między innymi za lekko ponad 130 zł można zakupić Cyberpunk 2077. Znajdzie też coś dla fanów Diablo. Nie zabrakło też masy przecen na klasyki sprzed wielu lat. Moją uwagę przykuła kolekcja Spore, czyli w zasadzie zapomnianej już gry twórców popularnych Simsów. Za nią zapłacimy jedynie prawie 30 zł, co jest świetną ceną.

Przypominam, że od wczoraj można otrzymać kolejne darmowe gry od Epic Games Store. Znamy też te, które dostaniemy w najbliższy czwartek. Zainteresowani? Sprawdźcie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się