Dagger of Death's Flowers z Resident Evil Village

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Capcom zapłacił za odtworzenie noża z RE Village. Mordercza broń pokazana w akcji [WIDEO]

Właściciele popularnego kanału w serwisie YouTube odtworzyli jeden z przedmiotów, który mogą napotkać gracze w Resident Evil Village. Jest nim Dagger of Death’s Flowers. Ten w prawdziwej wersji jest równie niebezpieczny, co poniższa replika.

Przeglądając filmy w internecie niejednokrotnie można natrafić na prawdziwe perełki. Sam osobiście uwielbiam oglądać materiały wideo na temat jakiegokolwiek majsterkowania. Już parę razy w ten sposób znalazłem świetne „dzieła sztuki”. Tak jest i teraz, bowiem chcę Wam pokazać genialną pracę, za której wykonanie zapłacił sam Capcom. Rzućcie okiem na ręczniee zrobioną replikę noża z Resident Evil Village:

Na temat samej broni w grze nie będę za wiele zdradzał, aby nie popsuć komuś zabawy przy przechodzeniu ósmego Residenta. Ta jednak jest niezwykle zabójczym przedmiotem i ekipie z That Works udało się także i tę właściwość odwzorować. Pod koniec powyższego filmiku zobaczycie, jak sprawuje się to rękodzieło w akcji. Aż współczuję tym plastikowym pojemnikom, ponieważ skończyły tragicznym żywotem, o owocach nie wspominając.

Warto też zwrócić uwagę na piękne wykończenie. Wyrzeźbiona rękojeść należycie oddaje klimat Resident Evil Village i wygląda jak wprost z modelu z dzieła Capcomu. Bez wątpienia mamy tutaj do czynienia z kawałkiem dobrej roboty i tylko mogę pogratulować autorom. Zachęcam do zajrzenia do pozostałych filmów ze wspomnianego kanału, ponieważ znajdziecie tam niejeden rarytas dla fanów obróbki metalu i gier wideo.

Co sądzicie o tym nożu? Pochwalcie się w komentarzach tutaj lub w poście na naszym Facebooku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się