Hades - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Hades w 4K i 60 FPS nawet na najsłabszym next-genie. Twórcy szykują świetny port

Hades zadziała fantastycznie nawet na najsłabszym z next-genów. Supergiant Games szykuje bardzo dobrej jakości port na nową generację konsol.

Najnowsze dzieło Supergiant Games wzięło serca i portfele graczy szturmem. Szalenie popularny rogue-lite przyjął się ciepło, zebrał świetne oceny (w tym od nas) i zgarnął nawet wiele nagród za grę roku.

Naturalnym następstwem wielkiego sukcesu jest wprowadzenie tytułu na nową generację konsol. Oczywiście prędzej czy później musiało do tego dojść. Na targach E3 zapowiedziano, że gra ukaże się też na Xbox Series i XOne. Dodatkowo zagości w bibliotekach posiadaczy Xbox Game Pass. Co więcej, Hades trafi nawet na konsole PlayStation 4 i 5. Gracze konsolowi będą mogli sprawdzić ten tytuł już 13 sierpnia.

Supergiant Games potwierdziło kolejne szczegóły next-genowych portów. Ku uciesze graczy z nową generacją konsol, Hades odpali się na każdej z nich w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę. Zgadza się, nawet Xbox Series S uruchomi twór Supergiant w świetnej jakości i płynności. Oczywiście wersje na PS4 i XOne zadziałają również na PS5 i Xbox Series.

Konsolowcy muszą teraz tylko uzbroić się w odrobinę cierpliwości. Do premiery nie zostało dużo czasu. To będzie dobre lato dla fanów gatunku rogue-lite.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się