Ratchet & Clank: Rift Apart - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tryb fotograficzny Ratchet & Clank: Rift Apart to nie byle zabawka. Insomniac prezentuje spore możliwości

Ratchet & Clank: Rift Apart wygląda przepięknie i nic dziwnego, że do gry wprowadzono tryb fotograficzny. Zobaczcie jego prezentację.

Jeśli czytaliście naszą recenzję Rift Apart, zapewne wiecie, że według nas to jedna z najładniejszych gier dostępnych na rynku. Oprawa produkcji Insomniac Games zwala z nóg i sprawia, że nie raz i nie dwa przystaniecie na chwilę, aby podziwiać widoczki.

Wcale się nie dziwię, że twórcy postanowili wprowadzić do gry bardzo rozbudowany tryb fotograficzny. Jeśli lubicie trzaskać ładne zrzuty ekranu i chwalić się nimi w sieci, Ratchet & Clank: Rift Apart zapewni Wam wiele dodatkowych godzin zabawy. Co więcej, obsługa trybu fotograficznego jest bardzo prosta.

Insomniac zdecydowało się zaprezentować też jego możliwości po premierze gry. Deweloperzy pokazali kilka efektownych ujęć, które udało się osiągnąć dzięki funkcji. Jeśli spędzimy z trybek odpowiednio dużo czasu, stworzymy niesamowite fotki, które nadadzą się świetnie na tło naszego pulpit. Możliwość zabawy oświetleniem i masa filtrów dają bardzo wiele możliwości.

Do roboty jest sporo i praktycznie każdy przerobiony zrzut ekranu nada się na tapetę. Insomniac zdecydowanie ma się czym chwalić. Zobaczcie sami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się