Rainbow Six Extraction - zrzut ekranu z gry

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Dłuższy gameplay z Rainbow Six Extraction. Nie wygląda źle, ale gracze i tak narzekają

Rainbow Six Extraction otrzymało kolejny pokaz rozgrywki. Kooperacyjna strzelanka od Ubisoftu prezentuje się całkiem przyzwoicie.

Ubisoft wreszcie przerwał cisze odnośnie nowej odsłony Rainbow Six. Niedawno poznaliśmy pełny, zmieniony tytuł i w sieci dodatkowo pojawiają się już konkretne materiały z rozgrywki. Premiera chyba nie jest niczym zagrożona.

W międzyczasie Ubi podrzuciło zupełnie nowy pokaz rozgrywki. Rainbow Six Extraction wygląda całkiem w porządku, choć bez większego zaskoczenia. To po prostu coś w rodzaju osobnego trybu zabawy do Rainbow Six Siege z paroma wariacjami. Problem w tym, że ten „tryb” wyceniono na około 250 złotych w wersji na PC. Graczom się to nie podoba i otwarcie narzekają na cenę w komentarzach pod materiałem.

Co więcej, fani Rainbow Six mają jeszcze parę innych zastrzeżeń. Słowa krytyki padają też w kierunku samego wyglądu produkcji. Pod względem oprawy jest w porządku, ale graczom nie podoba się nudny design przeciwników i całej gry. Według niektórych, to kolejna gra o „zombie” bez pomysłu na siebie.

Cokolwiek by nie mówić, z osądem warto poczekać do premiery. Nie wygląda to rewolucyjne, ale podobnie mówiono o Rainbow Six Siege, które po paru miesiącach aktualizacji mocno zyskało na popularności. Kto wie, może podobnie będzie i w tym przypadku? To byłaby miła niespodzianka.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się