Konsola PS5 z padem DualSense

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Testowanie nowych funkcji PS5 już możliwe. Tradycyjnie, nie dla Polaków

Od dzisiaj gracze z wielu krajów świata mogą testować beta funkcje na konsoli PS5. Niestety, kolejny raz zdarza się, że PlayStation pomija Polskę, dodając nowości do swojej platformy.

Z jakiegoś powodu nasz kraj jest często nie uwzględniony w przypadku wprowadzania kolejnych usług w związku z maszynami do grania Sony. Między innymi mam na myśli tutaj usługę PS Now, czyli możliwość grania w chmurze. Jak się okazuje, to nie koniec pominięć naszego kraju. Tym razem dodano możliwość testowania nowych funkcji na PS5.

Do krajów wybranych do tej sprawdzania niewprowadzonych jeszcze w aktualizacjach zmian może zapisać się naprawdę sporo krajów z całego świata. Aby skorzystać z tego, należy posiadać skończone 18 lat oraz być mieszkańcem Stanów Zjednoczonych, Kanady, Japonii, Wielkiej Brytanii , Niemiec lub Francji. Nie wszyscy jednak mogą otrzymać do tego dostęp. Jak czytamy na blogu PlayStation, nie każdy może stać się beta testerem. Jeśli ktoś zostanie wybrany, otrzyma odpowiednią wiadomość email.

Cóż, nie jest też tak, że Polskę omija wszystko, co nowe na PlayStation. Nawet zostaliśmy wyróżnieni możliwością testowania przez rok PS Plus Video Pass, czyli dostępu do wielu filmów i seriali. Wystarczy jedynie posiadać opłacany abonament.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się