Steam Summer Sale 2021 - logo platformy Steam

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi: ,

Niedługo święto tanich gier na Steam. Znamy datę rozpoczęcia wielkiej wyprzedaży

Wkrótce rusza Steam Summer Sale 2021. Poznaliśmy datę rozpoczęcia się wielkiego święta przecen i promocji na gry komputerowe.

Na platformie Steam trwa właśnie festiwal Next. Możecie w jego ramach sprawdzić setki gier zupełnie za darmo. Testowanie to jedno, ale chyba wszyscy stęskniliśmy się za wyprzedażami od Valve, prawda? No, nawet jeśli nie, to wkrótce rusza Steam Summer Sale 2021. Termin wyprzedaży potwierdziło Steam Database.

Wielka wyprzedaż rozpocznie się 24 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego. Z promocji będzie można skorzystać dość długo, bo do tej samej godziny 8 lipca. Dwa tygodnie wyprzedaży to całkiem sporo i jeśli polujecie na jakieś tytuły na PC, być może uda Wam się je zgarnąć w dobrych cenach.

Co więcej, jak to zwykle bywa w czasie wyprzedaży Steam, promocje to tylko jedna z atrakcji. Zapewne Valve przygotowało mini-eventy i specjalne karty kolekcjonerskie. Każda większa wyprzedaż oferuje coś ciekawego i zapewne tak też będzie tym razem. Pozostaje czekać na konkrety od słynnego wydawcy.

Pamiętajcie też, żeby obserwować nasz dział z promocjami. Kiedy wyprzedaż wystartuje, z pewnością Was o tym powiadomimy. Dodatkowo najpewniej wyróżnimy te promocje, które będą najbardziej warte Waszej uwagi.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się