Chłop celuje z kuszy w Medieval Dynasty, które jest dostępne w Xbox Game Pass

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Polski hit z polowaniem na żubra w popularnej usłudze

Od teraz każdy z abonentów usługi Xbox Game Pass może nacieszyć się na PC polską produkcją Medieval Dynasty. Gra rodaków zbiera bardzo dobre oceny mimo to, że mamy do czynienia z early accessem.

Jak możemy przeczytać na stronie wymienionej wyżej gry w Microsoft Store, tytuł trafił w szeregi innych dzieł w ramach Xbox Game Pass. To dodatkowy powód, by opłacić dostęp do tego abonamentu. Przypomnijmy, że obecnie jego wariant Ultimate na trzy miesiące kosztuje jedynie 4 zł.

W Medieval Dynasty gracz tworzy własną średniowieczną wioskę. Jest to pierwszoosobowy city builder, który wyróżnia się na tle konkurencji swoim niezwykłym oddaniem rzeczywistości. W tym open worldzie będziemy zbierać surowce i jedzenie, aby zadbać o rozwój naszej osady. Nie zabraknie craftingu i walki z dziką zwierzyną. Ogromnym plusem jest dowolność, jeżeli chodzi o kreowanie nowych budowli. Producentem tego tytułu jest łódzkie Render Cube, a wydawcą Toplitz Productions. Na Steamie w tym momencie produkcja zebrała ponad 14 tysięcy recenzji, w tym większość to „Bardzo pozytywne”.

Szczerze mówiąc, całość wygląda świetnie i nie wygląda jak kalka innych tego typu gier. Sam z chęcią przez weekend przetestuję Medieval Dynasty, ponieważ wcześniej nie miałem z tym tytułem styczności. Poza tym 4 zł to prawie jak za darmo, więc to uczciwa cena, prawda?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się