Rainbow Six Extraction - Ela idzie przed siebie z pistoletem maszynowym

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Ela z polskiej jednostki GROM w jeszcze jednej grze Ubisoftu [WIDEO]

Ubisoft zaprezentował umiejętności polskiej operatorki w Rainbow Six Extraction. Ela w uniwersum gry jest członkinią GROMu, czyli naszej rodzimej jednostki wojskowej.

Wydawca serii Assassin’s Creed w ostatnim czasie nie próżnuje i bombarduje graczy nowymi materiałami promującymi swoją nadchodzącą produkcję. O Rainbow Six Extraction mogliśmy się sporo dowiedzieć podczas ostatniego pokazu na E3 2021. Już wtedy zobaczyliśmy Elę, jednakże dzisiaj przychodzimy do Was z kolejnym nagraniem, które jeszcze lepiej pokazuje umiejętności rodaczki. Zobaczcie sami, ponieważ nasza pani żołnierz sprawuje się w akcji niesamowicie.

Jedną z najważniejszych umiejętności specjalnych omawianej w newsie bohaterki są ładunki zwane GRZMOT Minami. Te będziemy mogli dowolnie przyczepiać do powierzchni, aby taktycznie ułatwić sobie pojedynki z przeciwnikami. Wspomniane bomby wybuchną i zatrzymają na moment naszych oponentów. W związku z tym operatorka świetnie sprawdzi się jednocześnie na ataku i obronie, a nawet poniekąd może w ten sposób pełnić rolę supporta reszty drużyny.

Przypomina, że w Rainbow Six Extraction zagramy już 16 września. Produkcja zmierza na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PS4 i PS5. Jak Wam podoba się pomysł na tę grę? Szczerze mówiąc, pomysł wyciągnięcia postaci z R6 Siege, aby stworzyć osobny tytuł z kooperacją wydaje się genialny. Nie mogę się doczekać nadchodzącej premiery.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się