DoGRYwka - Aloy z Horizon Forbidden West, logo PS Plus, bohayer z Dying Light 2

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – na widelcu oferta PS Plus czerwiec, gra za darmo na PS4/PS5, State of Play z Horizon Forbidden West i pokaz Dying Light 2

Ten wtorek przyniósł nam masę dobrych wieści na temat zwiastunów gier. Nieoczekiwanie dowiedzieliśmy się o pokazach Dying Light 2 Stay Human oraz Horizon Forbidden West. Do tego dobre wieści dla osób czekających na ofertę PS Plus czerwiec 2021.

Oprócz tego mieliśmy też przyjemność poinformować Was o przecieku gier z nadchodzącego PS Plus na czerwiec 2021. Jedna gra to niemal pewniak! Czy tym razem gracze będą zadowoleni z całej oferty? Cóż, poczekajmy do publikacji zapowiedzi od PlayStation. Na szczęście posiadacze tego abonamentu już dzisiaj mogą zgarnąć następną produkcję za darmo na swoje konsole.

Nie zabrakło oczywiście kolejnych wieści w temacie trailera Battlefield 6. Opublikowaliśmy także kontynuację sprawy konsoli od Valve i jak się okazuje, rzeczywiście gracze nie tego mogli oczekiwać. Dzisiaj napisaliśmy jeszcze masę innych, ciekawych newsów, dlatego sprawdźcie, czy czegoś nie pominęliście przypadkiem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się