Dying Light 2 Stay Human - zombie atakuje gracza

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Pokaz Dying Light 2 już w tym tygodniu. Techland szykuje konkrety

Już zaraz obejrzymy specjalny livestream, który zaprezentuje nam długo wyczekiwane wieści o Dying Light 2. Techland szykuje pokaz gry.

Pracownicy polskiego Techlandu kolejny raz dochowali tajemnicy do samego końca. Nieoczekiwanie dowiedzieliśmy się o nadchodzącym pokazie ich największej obecnie produkowanej gry. W ten czwartek o godzinie 21:00 zobaczymy kolejne materiały z Dying Light 2. Tak, to już oficjalne hasło reklamowe, o którym mogliśmy się dowiedzieć na przykład z przedwcześnie pokazanej okładki.

Całą transmisję będziecie mogli obejrzeć tutaj na oficjalnym kanale Twitch deweloperów. Bez wątpienia przed twórcami gry stoi spore wyzwanie, ponieważ na ich dzieło oczekuje masa fanów z całego świata.

Miejmy nadzieję, że na wspomnianym pokazie dowiemy się o dacie premiery. Do tej pory, niestety, jeszcze Techland o niej nie poinformował, choć była już przekładana. Na tę decyzję mógł mieć wpływ Cyberpunk 2077 i jego niedokończony stan.

Na pewno mogłoby to być wizerunkową wtopą, gdyby w mediach w przyszłości pojawiły się nagłówki „o kolejnej, polskiej, niedopracowanej produkcji”. W związku z tym nie dziwię się deweloperom i mam nadzieję, że ten cały dodatkowy czas wyszedł Dying Light 2 tylko na dobre.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się