Drugi sezon serialu Wiedźmin zbliża się wielkimi krokami. Znamy datę zapowiedzi seriali Netflixa

Wiedźmin - Geralt w koszuli na pierwszym planie patrzy się przed siebie
Filmy i seriale

Już na początku czerwca odbędzie się GeekedWeek, czyli 4 dni zapowiedzi organizowanych przez Netflix. Zobaczymy tam wiele serialowych nowości, między innymi materiały z drugiego sezonu serialu Wiedźmin.

Bez wątpienia Polacy kochają oglądać seriale. Jeżeli zabrakło Wam w ostatnim czasie rzeczy do oglądania, to nie martwcie się. Netflix szykuje już dla Was zestaw zapowiedzi wielu produkcji. Wspomniane wcześniej GeekedWeek odbędzie się od 7 do 11 czerwca. Na poniższej liście znajdziemy wiele gamingowych pozycji, np. Wiedźmin, Cuphead i Resident Evil. Liczę, że usłyszymy więcej na temat daty premiery następnych przygód Geralta i jego przyjaciół.

Co ciekawe, powyższy tweet opublikował sam Geoff Keighley, czyli jeden z głównych organizatorów Summer Game Fest. Data jego eventu pokrywa się z wydarzeniem Netflixa, dlatego możemy się spodziewać, że to właśnie podczas SGF zobaczymy kolejną dawkę z wymienionych wyżej seriali. Przekonamy się o tym już 10 czerwca.

Szczerze mówiąc, nie mogę się doczekać. W ostatnim czasie nie tylko fani seriali na podstawie gier, ale także filmów otrzymują naprawdę dobre produkcje. Wielokrotnie chwalone na naszym portalu Mortal Kombat czy Sonic The HedgeHog, to produkcje, które zdobyły uznanie wielu graczy. Mam nadzieję, że zbliżające się grataptacje nie popsują tej dobrej passy.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie