Wiedźmin - Geralt w koszuli na pierwszym planie patrzy się przed siebie

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Drugi sezon serialu Wiedźmin zbliża się wielkimi krokami. Znamy datę zapowiedzi seriali Netflixa

Już na początku czerwca odbędzie się GeekedWeek, czyli 4 dni zapowiedzi organizowanych przez Netflix. Zobaczymy tam wiele serialowych nowości, między innymi materiały z drugiego sezonu serialu Wiedźmin.

Bez wątpienia Polacy kochają oglądać seriale. Jeżeli zabrakło Wam w ostatnim czasie rzeczy do oglądania, to nie martwcie się. Netflix szykuje już dla Was zestaw zapowiedzi wielu produkcji. Wspomniane wcześniej GeekedWeek odbędzie się od 7 do 11 czerwca. Na poniższej liście znajdziemy wiele gamingowych pozycji, np. Wiedźmin, Cuphead i Resident Evil. Liczę, że usłyszymy więcej na temat daty premiery następnych przygód Geralta i jego przyjaciół.

Co ciekawe, powyższy tweet opublikował sam Geoff Keighley, czyli jeden z głównych organizatorów Summer Game Fest. Data jego eventu pokrywa się z wydarzeniem Netflixa, dlatego możemy się spodziewać, że to właśnie podczas SGF zobaczymy kolejną dawkę z wymienionych wyżej seriali. Przekonamy się o tym już 10 czerwca.

Szczerze mówiąc, nie mogę się doczekać. W ostatnim czasie nie tylko fani seriali na podstawie gier, ale także filmów otrzymują naprawdę dobre produkcje. Wielokrotnie chwalone na naszym portalu Mortal Kombat czy Sonic The HedgeHog, to produkcje, które zdobyły uznanie wielu graczy. Mam nadzieję, że zbliżające się grataptacje nie popsują tej dobrej passy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się