Battlefield 6 nowy trailer przez przecieki

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Kto by się spodziewał. Przecieki rzekomo wpłynęły na pokaz Battlefield 6

Przecieki Battlefield 6 mogły doprowadzić do zmian w zapowiedzi Electronic Arts. Informator podaje, że mamy zobaczyć inny zwiastun gry.

Niedawno miał miejsce gigantyczny wyciek zrzutów ekranu ze zwiastuna nowej odsłony Battlefield. Według branżowego informatora, Toma Henderson, dzięki przeciekom zobaczyliśmy około 80% całego materiału szykowanego przez EA. Teraz Henderson podzielił się inną, ciekawą wieścią. Informator napisał na Twitterze, że wydawca gry mógł mocno zmienić swoje plany.

Źródło Henderson twierdzi, że najpewniej Elektronicy zaprezentują nam inny zwiastun, niż ten z przecieków. Biorąc pod uwagę ilość materiałów, które ukazały się w sieci, brzmi to sensownie. Pokazywanie zwiastuna, którego sporą część widział już chyba każdy zainteresowany mija się z celem.

Co więcej, rzeczony trailer wcale nie musi się zmarnować. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby udostępnić go nieco później. Z drugiej strony nie wiemy, czy EA ma przygotowany inny, zapasowy zwiastun, który nadałby się na materiał ujawniający tytuł. W tej chwili równie prawdopodobne jest pokazanie graczom wyciekłego trailera, jak i wypuszczenie zupełnie nowego, nieznanego wcześniej materiału.

Póki co możemy tylko sobie gdybać. O tym, czy Electronic Arts zmieniło zapowiedź przekonamy się już niedługo. Pokaz Battlefield 6 zaplanowano na czerwiec i grę zobaczymy (o ile jeszcze można o tym mówić w ten sposób) po raz pierwszy jeszcze przez konferencją EA Play Live.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się