Wiedźmin 3 - Geralt w ręczniku

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 i najpopularniejsze obecnie mody. Nie uwierzycie, na co rzucili się gracze

Cóż, bez wątpienia można by w tym newsie spodziewać się modyfikacji dodających nowe misje fabularne lub zmieniające całkowicie mechaniki. Nic z tych rzeczy! Fani Wiedźmin 3: Dziki Gon w ostatnim czasie szukają na NexusMods czegoś zupełnie innego.

Pierwszym z dwóch modów, który chcemy Wam zaprezentować, jest HD Sheeps. Jak pewnie się domyślacie, poprawia ona jakość modelu i tekstur owiec w całej grze. Bardzo mnie cieszy, że autor wziął pod uwagę to, że wspomniane zwierzęta zasłużyły na delikatny lifting. W tej formie prezentują się zdecydowanie lepiej i nie dziwi mnie fakt, że ta praca króluje ostatnio w topce pobrań w internecie. Puchate stworzenia możecie zobaczyć na poniższym wideo:

Bez wątpienia moderowi WT3WD należą się moje gromkie brawa, ponieważ ta delikatna zmiana w grze naprawdę mu wyszła. Jak można wywnioskować po tytule powyższego nagrania, w najbliższym czasie powinniśmy również otrzymać inne, ulepszone zwierzęta. Nie mogę się doczekać.

Modyfikację HD Sheeps możecie pobrać stąd.

Drugim, ale równie wartym uwagi, modem w tym artykule jest E3 Inspired Ponytail, który dodaje do gry fryzurę zainspirowaną pokazem gry Wiedźmin 3 na E3 w 2014 roku. Sam autor (FirewirthX) tego rozszerzenia twierdzi, że podzielił się nim z powodu niemiłej sytuacji, która miała miejsce. Początkowo stworzył ją dla siebie i swoich znajomych, ale niedługo później osoby trzecie twierdziły, że to ich praca. W związku z tym twórca zdecydował się upublicznić modyfikację, aby nie doszło do podobnych sytuacji. Jak widać opłacało się to, ponieważ jego kucyk został doceniony przez wielu graczy z całego świata.

Wiedźmin 3 - Geralt w kucyku

Modyfikację E3 Inspired Ponytail możecie pobrać stąd.

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwsze fanowskie rozszerzenie, które czerpie sporo z zawartości zmienionej w grze po wspomnianym evencie. Wczoraj mieliśmy przyjemność pisać dla Was o modzie, który uprzyjemnia walkę w grze. Sprawdźcie, bo na pewno możecie się tym zainteresować.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się