Wreszcie zobaczymy gameplay z Horizon Forbidden West! Data pokazu

Horizon Forbidden West od PlayStation - Aloy na plaży z bronią
PS4 PS5

Już w tym w tygodniu odbędzie się State of Play poświęcone Horizon Forbidden West. Podczas transmisji obejrzymy około 14 minut rozgrywki z nadchodzącej produkcji.

W najbliższy czwartek, po wielu miesiącach oczekiwań, zobaczymy nowy materiał ze zbliżającej się kontynuacji Horizon Zero Dawn. Już o godzinie 18:00 czasu polskiego rozpocznie się “wyjątkowe odliczanie”, które poprzedzi główne wydarzenie. To powinno rozpocząć się o 23:00 i wtedy zobaczymy nowy gameplay z produkcji ekskluzywnej dla konsol PlayStation.

Discover the Forbidden West in our next State of Play

Podczas tego State of Play zadebiutuje ujawnienie rozgrywki z Horizon Forbidden West! W tym 20-minutowym, ekskluzywnym odcinku zobaczycie około 14 minut zupełnie nowej akcji w grze z udziałem naszej bohaterki Aloy, a wszystko to zarejestrowane bezpośrednio na PlayStation 5.

– poinformowało PlayStation w swoim wpisie na blogu

Na pewno fani poprzedniej części nie mogą się już doczekać prezentacji, choć dzieli nas od niej jedynie ponad dzień. Mimo to, bez wątpienia transmisja narobi sporo szumu. Szczególnie, że od ostatniej zapowiedzi gry minęło wiele miesięcy.

Będziecie mogli zobaczyć State of Play na oficjalnych kanałach PlayStation w serwisach Twitch i YouTube. Jeśli zamierzacie oglądać pokaz na żywo, koniecznie ustawcie sobie przypomnienie na wybranym kanale.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie