Michael z GTA V

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Twórcy GTA 5 wychodzą poza gry. Ciekawe ogłoszenie Rockstar Games

Twórcy GTA 5, Rockstar Games, zapowiadają wejście na nowy rynek. Słynna firma podzieliła się dość zaskakującym ogłoszeniem.

Rockstar wciąż nie daje graczom nadziei na rychłą zapowiedź GTA 6, a mimo to bez ustanku potrafi zadziwiać. Słynny zespół ogłosił właśnie, że wkracza na kolejny rynek, który nie jest bezpośrednio związany z gamingiem.

Twórcy GTA 5 oficjalnie postawią biznesową stopę w branży muzycznej. Firma rozpoczęła współpracę z CircoLoco, które zajmuje się szeroko pojęta muzyką taneczną i organizacją imprez. W efekcie powstała wytwórnia CircoLoco Records.

Muzyka zawsze była fundamentalną częścią Rockstar Games – od promowania undergroundowych artystów i scen w naszych tytułach, przez starannie wyselekcjonowane stacje radiowe w serii Grand Theft Auto, po wprowadzenie w pełni zrealizowanych cyfrowych klubów nocnych w Grand Theft Auto Online wraz z aktualizacją After Hours. (…).

Teraz jeszcze bardziej łączymy fizyczny i cyfrowy świat rozrywki poprzez współpracę z CircoLoco – twórcami jednych z największych i najbardziej wpływowych imprez w świecie rzeczywistym i jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek współczesnej muzyki tanecznej – w celu stworzenia zupełnie nowej wytwórni płytowej, CircoLoco Records.

– czytamy w ogłoszeniu Rockstar Games

4 czerwca zadebiutuje pierwszy mini-album stworzony pod skrzydłami wytwórni. Póki co nie wiadomo do końca jak Rockstar zamierza rozwijać współpracę. To chyba jednak dość oczywiste, że będzie ona miała wpływ na kolejne gry producenta. Nikt chyba się specjalnie nie zdziwi, jeśli w GTA Online lub nawet GTA VI zagości stacja muzyczna CircoLoco.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się