DoGRYwka - logo PS Plus, twarz samuraja w masce z Ghost of Tsushima, logo PlayStation

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – tani PS Plus na 12 miesięcy, płatna aktualizacja wersji reżyserskiej Tsushimy i sekret logo PlayStation

Szukacie może taniego PS Plus na 12 miesięcy? Tak się składa, że wraz z Eneba przygotowaliśmy specjalną akcję promocyjną. Wystarczy, że skorzystacie ze specjalnego kodu rabatowego. Więcej o tym przeczytacie w naszym artykule.

Bez wątpienia największą kontrowersją dzisiejszego dnia jest temat Ghost of Tsushima w wersji reżyserskiej. Okazuje się, że aktualizacja z wersji PS4 na PS5 nie będzie darmowa. Na szczęście nie zabrakło też dziś o wiele przyjemniejszych wiadomości ze świata gier.

Po ponad 26 latach odkryto sekret logo PlayStation, który możecie zobaczyć przed uruchomieniem jakiejkolwiek gry na konsoli PSX. Ostrzegamy, ponieważ nie będzie to miły widok dla perfekcjonistów. To tylko kilka z najciekawszych wiadomości ze świata gamingu, dlatego sprawdźcie, czy czegoś przypadkiem nie pominęliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się