Dragon Age 4 - postać

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

BioWare odkłada w czasie pokazy Dragon Age 4 i nowego Mass Effect

BioWare potwierdza, że nie pokaże zbyt szybko Dragon Age 4 i nowego Mass Effect. Twórcy pracują nad rozwojem obu produkcji i ominą EA Play Live.

Electronic Arts już 22 lipca zaprezentuje nam nowości zmierzające na nasze komputery i konsole. Niestety, konferencja EA Play Live będzie musiała obyć się bez BioWare.

Zespół potwierdził, że nie zaprezentuje nic na wydarzeniu EA. Studio jest zajęte rozwojem nowego Mass Effect i Dragon Age 4, a dodatkowo nadal pracuje nad Star Wars the Old Republic. Jeśli czekacie na pokaz DA4 i nowego ME, lepiej uzbrójcie się w cierpliwość.

Ciężko pracujemy nad kolejnymi odsłonami Dragon Age oraz Mass Effect i mamy kilka ekscytujących rzeczy, które pojawią się w tym roku w Star Wars the Old Republic.
Choć nie pokażemy niczego na EA Play Live, pamiętajcie, aby sprawdzić naszą transmisję ze SWTOR (…).

– napisało BioWare na Twitterze

Jeśli chodzi o Mass Effect, raczej nikt nie jest tym faktem specjalnie zdziwiony. Grę przecież dopiero zapowiedziano. Co więcej BioWare w międzyczasie pracowało nad odświeżeniem trylogii Sheparda.

Sprawa Dragon Age 4 jest trochę bardziej skomplikowana. Gra powstaje od dawna i znamy już pierwsze szczegóły. BioWare jednak wstrzymuje się z bardziej konkretnymi pokazami. To właśnie EA Play Live wskazywano jako termin ujawnienia materiałów z rozgrywki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się