The Witcher Monster Slayer - chłopak z telefonem i mieczem idzie na Leszego

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

The Witcher: Monster Slayer z datą premiery. Zlecenia na potwory odbierzecie jeszcze w lipcu

Oficjalny profil marki Wiedźmin opublikował dobre informacje dla wszystkich czekających na The Witcher: Monster Slayer. W wiedźmińskie Pokemon GO zagramy już pod koniec tego miesiąca.

Już 21 lipca każdy posiadacz telefonu komórkowego z systemem Android lubi iOS będzie mógł za darmo pobrać na swój telefon omawianą w artykule grę. Warto zaznaczyć, że ruszył okres na pre-rejestrację dla użytkowników smarfonów z systemem od Google. Aby z tego skorzystać, wejdźcie w ten link.

Jeżeli przegapiliście zapowiedź The Witcher: Monster Slayer, możecie zobaczyć trailer produkcji poniżej. Podobnie jak we wcześniej wymienionym Pokemon GO, będziemy zwiedzać z telefonem w ręku nasze okolice, ale tym razem aby wypełniać zlecenia niczym sam Geralt z Rivii. Nadmienię, że nie będziemy tutaj tylko „ciąć monstra” mieczem. Do naszych zadań będą także należały misje poboczne np. uratowanie niezależnych postaci i wiele więcej.

Bardzo podoba mi się cała koncepcja. Co ciekawe, za grę odpowiedzialne jest polskie Spokko Games, które należy do spółki CD Projekt. Niedawno do sieci trafił także materiał z gameplayem, dlatego i jemu warto poświęcić chwilę uwagi. Zobaczycie na nim już nie tylko Leszego, ale też wiele innych potworów znanych ze świata Andrzeja Sapkowskiego. Nie zabrakło również aktywności pobocznych, o których wspominałem wcześniej. Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się już doczekać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się