Xbox Series X najtaniej

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Xbox Series X najtaniej. Szukasz promocji, najlepszej ceny? To dobry adres!

Zastanawiasz się, gdzie kupić Xbox Series X najtaniej, gdzie promocja na XSX i jakie zestawy są obecnie dostępne w sklepach w Polsce? Tutaj mamy wszystko.

Choć Xbox Series X nie jest sprzętem deficytowym jak PlayStation 5, nadal nie zawsze można kupić konsolę w cenie sugerowanej. Elektromarkety starają się uzupełniać zapasy magazynowe na bieżąco, a my sprawdzamy, gdzie i za ile kupimy nową generację Microsoftu.

Poniżej przedstawiamy spis ofert ze sklepów, które posiadają na stanie Xbox Series X. Listę staramy się aktualizować przynajmniej 3 razy dziennie, więc jeśli szukasz konsoli, wpadaj do nas często!

Xbox Series X najtaniej – gdzie kupić?

[Aktualizacja cen i ofert – 05.07.2021, godz. 21:09]

Zanim przejrzysz wszystkie oferty na konsolę Xbox Series X, zerknij na najniższą cenę, jaką znaleźliśmy podczas publikacji / aktualizacji tego tekstu:

To teraz lecimy z resztą zestawów. Te często są w promocji, więc na poniższej liście nie zabraknie i przecenionych zestawów. Wszystkie grupujemy według marketów i od najtańszego do najdroższego.

Xbox Series X – ceny, promocje, zestawy w RTV Euro AGD

Konsole XSX – ceny i oferta z Media Expert

Xbox Series X w OleOle!

Listę ofert w sklepie znajdziecie również tutaj

Xbox Series X w Avans

Listę ofert w sklepie znajdziecie również tutaj

Dajcie znać, czy decydujecie się na Xbox Series X, czy może jednak rozglądacie się na PlayStation 5. Jeśli szukacie „piąteczki”, warto codziennie zaglądać do naszego działu z promocjami, gdzie na bieżąco monitorujemy sytuacje z dostępnością sprzętu w sklepach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się