The Last of Us Part II - Ellie walczy z przeciwnikiem

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Nie tylko Tshushima z wersją reżyserską. Może w takim razie The Last of Us Part II?

Hermen Hulst poinformował na Twitterze „o kilku obecnie tworzonych wersjach reżyserskich”. Na ten moment jedynie wiemy o Ghost of Tsushima. Czyżby głowa PlayStation Studios sugerowała The Last of Us Part II Director’s Cut?

Na ten niecodzienny wpis natrafiliśmy, przeglądając profil Hermena Hulsta. Mężczyzna odniósł się do niedawno oficjalnie ogłoszonego wydania reżyserskiego wspomnianej wcześniej gry z Tshushimą w tytule. W jego wypowiedzi możemy dostrzec jednak coś, co wielu mogło przeoczyć.

Jeden z moich ulubionych otwartych światów do eksploracji, teraz z jeszcze większą ilością do zobaczenia i zrobienia na zupełnie nowej wyspie. Wszystkie nasze wersje Director’s Cut będą zawierać nową zawartość, a na PS5 wykorzystają zaawansowane funkcje sprzętu.

– informuje Hermen Hulst, Head of PlayStation Studios w swoim wpisie na Twitterze

Konkretnie warto zwrócić uwagę na drugie zdanie przytoczonej wypowiedzi. Na ten moment nie wiemy o żadnym, innym wydaniu Director’s Cut. Czyżby PlayStation Studios miało ambitne plany stworzenia większej ilości takich produkcji? Jest to wysoce prawdopodobne i nie wydaje mi się, że możemy w tym przypadku mówić o pomyłce ze strony Hermena. Moją pierwszą myślą w tym przypadku mogłoby być The Last of Us Part II. Co prawda, Naughty Dog obecnie ma pracować nad trybem multiplayer do wspomnianej gry, aczkolwiek bardzo możliwe, że poszerzyli zakres swoich projektów.

Nie zdziwię się, jeżeli miałaby to być niespodzianka, o której więcej będziemy mogli usłyszeć podczas ewentualnego eventu organizowanego przez japońskiego giganta. W chwili pisania tego artykułu nie znamy jeszcze żadnej daty, kiedy taki pokaz mógłby się odbyć. Oczywiście, jeżeli o takim terminie dowiemy się, na pewno Was o tym poinformujemy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się