DoGRYwka - krokodyl w koszulce z Far Cry 6, konsola PlayStation 5 i jedna z sióstr z Resident Evil Village

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – i Ty pobawisz się z krokodylem w Far Cry 6, PlayStation znowu kasuje i polski język w Resident Evil Village

W dzisiejszym wydaniu DoGRYwki: PlayStation znowu usunęło funkcjonalność, z której korzystała część graczy. Tym razem jednak nie pozbawiono ich całkowicie z funkcjonalności, które dawała. Nie zabrakło także kilku innych wiadomości odnośnie konsol Japończyków.

Dowiedzieliśmy się także trochę na temat zbliżającego się Far Cry 6. W grze nie zabraknie nam towarzyszy, ale jak się okazuje nie tylko ludzkich. Jeden z twórców odpowiedział na pytania graczy w AMA w wątku w serwisie Reddit. Poznaliśmy też w końcu datę polskiego Land of War, które twórcy musieli opóźnić z powodu pewnych niedozwolonych znaków.

Dzień zakończyliśmy naprawdę dobrą wiadomością dla fanów serii Resident Evil. Do Village po paru tygodniach oczekiwań stworzono polskie tłumaczenie gry. Cóż, Capcom tym razem nie podołał, ale rodzimi gracze tak. Na łamach serwisu opublikowaliśmy jeszcze kilka ciekawych newsów, dlatego sprawdźcie, czy czegoś przypadkiem nie przegapiliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się