Konsola PS3

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi:

PS3 z nową aktualizacją. Tym razem coś więcej niż poprawa stabilności systemu

PS3 otrzymało właśnie nową aktualizację oprogramowania o wersji 4.88. O dziwo, tym razem nie chodzi o typową poprawę stabilności systemu.

Sony nie zapomniało jeszcze o swoim piętnastoletnim sprzęcie. PS3 dostało właśnie aktualizację 4.88, która – według producenta – poprawia wydajność systemu. Jeśli bardziej zagłębimy się w pliki łatki, znajdziemy listę prawdziwych zmian.

Twórcy emulatora RPCS3 podzielili się nowościami, które odkryli w aktualizacji. Patch 4.88 aktualizuje klucze szyfrujące, aby konsola mogła uruchamiać najnowsze filmy wydawane na nośnikach Blu-ray. Co więcej, pojawiły się też pomniejsze poprawki systemu, czyli najpewniej usprawnienie zabezpieczeń konsoli. Wersja 4.88 zajmuje około 200 MB.

Trzecie PlayStation może i nie jest najnowszą konsolą, ale nadal ma wiernych fanów, którzy chętnie z niej korzystają. Mowa tu nie tylko o graniu w gry, ale też właśnie o wykorzystywaniu odtwarzacza płyt Blu-ray, który do dziś daje radę. Sony zdaje sobie z tego sprawę, więc taka aktualizacja to dość naturalny zabieg.

Ostatnia aktualizacja dla PS3 pojawiła się w grudniu zeszłego roku i również gwarantowała pomniejsze zmiany. Niemniej miło, że Sony dalej wspiera posiadaczy starszego sprzętu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się