Far Cry 6 - antagonista

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nie róbcie tego w domu. Ubisoft prezentuje prowizoryczny arsenał z Far Cry 6

Far Cry 6 otrzymał świeże materiały promocyjne. Ubisoft przedstawił na nich domowe sposoby wykonania niezbędnika każdego rewolucjonisty.

Nowy Far Cry niedawno otrzymał konkretny pokaz, na którym zobaczyliśmy grę w akcji. Ubisoft tym razem postawił na bardziej kreatywny arsenał i w grze owszem, znajdziemy standardowe bronie, ale wraz z nimi pojawi się mniej typowy ekwipunek.

Partyzanci z Far Cry 6 skorzystają z chałupniczych metod siania zniszczenia w szeregach wrogich sił. Wiele broni wygląda jakby zmontowano je w domu. Co więcej, takie kwiatki jak gwoździarka czy prowizoryczna katiusza w plecaku dodają całości dziwacznego, ale i ciekawego klimatu.

Ubisoft doskonale zdaje sobie też sprawę z odjechania niektórych broni i postanowił opublikować nietypowe materiały promocyjne. Seria filmików z amatorskim rusznikarzem, Richardem, prezentuje metody „tworzenia” potężnych broni w domowym zaciszu.

Na materiałach widzimy, jak Richard próbuje stworzyć wieżyczkę z karuzeli, gwoździarkę, plecak odrzutowy i miotacz ognia. Jak nietrudno się domyślić, nie wychodzi mu to najlepiej. Oczywiście to tylko niektóre z obecnych w grze broni. Dodatkowo w materiałach pojawiają się krótkie materiały z rozgrywki.

Co ciekawe, Ubi już wcześniej dzieliło się podobnymi materiałami chociażby przy okazji premiery Watch Dogs Legion. W przypadku hakerskiej produkcji, materiał z aktorami przedstawiał lekcję o sianiu chaosu w opanowanym przez wrogą organizację mieście. Brzmi znajomo, prawda?

Jeśli chcecie sprawdzić filmiki z serii „Nie rób tego sam w domu”, znajdziecie je poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się