Koszulki z PS5 za ponad 500 euro. Ekskluzywna marka wypuściła ubrania nawiązujące do PlayStation

koszulka PlayStaion x Balenciaga za ponad 500 euro
PS4 PS5

Do oferty sklepu Balenciaga trafiły pierwsze ubrania związane z marką PlayStation. Owoce tej niezwykłej kolaboracji kosztują zawrotne kwoty. W zasadzie za koszulkę zapłacimy równowartość nowego PS5.

W ostatnim czasie głośno w sieci na temat odzieży związanej z markami konsol. Jeszcze niedawno pisaliśmy o nowych modelach butów z logo PlayStation i Xbox. Gamingowi giganci związali się z takimi markami jak Puma i Nike, aby stworzyć serię własnego obuwia. Jak widać po tytule newsa, to nie koniec ubrań z motywem jednej z tych firm. Komu koszulkę lub bluzę o wartości sprzętu nowej generacji?

Balenciaga x PlayStation - czarna koszulka z nadrukiem

Za powyższe koszulki zapłacimy „jedynie” 510 €. W przeliczeniu na naszą złotówki wyjdzie nam nieco ponad minimalną krajową. T-shirt został wydany w kolorze czerwonym i czarnym. Wszędzie widoczny napis „NOV 2020” nawiązuje oczywiście do daty premiery PS5 na całym świecie. Dziw bierze, że w takim razie omawianą odzież zakupimy dopiero ponad pół roku później.

To nie koniec, ponieważ oprócz tego możemy zakupić także ciepłą, czarną bluzę z podobnym motywem. Na ten wydatek będziemy potrzebować już nieco więcej, bo aż 665 €, czyli około 3 tysiące PLN. Cena ta przewyższa zestawy PS5 wraz z grami lub dodatkowym kontrolerem, dlatego wydaje się to naprawdę kuriozalną sytuacją.

Balenciaga x PlayStation - czarna bluza z nadrukiem

Warto jednak brać pod uwagę, że marka Balenciaga nie jest skierowana do portfela przeciętnego Polaka. To ekskluzywne ubrania, które celują nieco bogatszą część społeczeństwa.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie