koszulka PlayStaion x Balenciaga za ponad 500 euro

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Koszulki z PS5 za ponad 500 euro. Ekskluzywna marka wypuściła ubrania nawiązujące do PlayStation

Do oferty sklepu Balenciaga trafiły pierwsze ubrania związane z marką PlayStation. Owoce tej niezwykłej kolaboracji kosztują zawrotne kwoty. W zasadzie za koszulkę zapłacimy równowartość nowego PS5.

W ostatnim czasie głośno w sieci na temat odzieży związanej z markami konsol. Jeszcze niedawno pisaliśmy o nowych modelach butów z logo PlayStation i Xbox. Gamingowi giganci związali się z takimi markami jak Puma i Nike, aby stworzyć serię własnego obuwia. Jak widać po tytule newsa, to nie koniec ubrań z motywem jednej z tych firm. Komu koszulkę lub bluzę o wartości sprzętu nowej generacji?

Balenciaga x PlayStation - czarna koszulka z nadrukiem

Za powyższe koszulki zapłacimy „jedynie” 510 €. W przeliczeniu na naszą złotówki wyjdzie nam nieco ponad minimalną krajową. T-shirt został wydany w kolorze czerwonym i czarnym. Wszędzie widoczny napis „NOV 2020” nawiązuje oczywiście do daty premiery PS5 na całym świecie. Dziw bierze, że w takim razie omawianą odzież zakupimy dopiero ponad pół roku później.

To nie koniec, ponieważ oprócz tego możemy zakupić także ciepłą, czarną bluzę z podobnym motywem. Na ten wydatek będziemy potrzebować już nieco więcej, bo aż 665 €, czyli około 3 tysiące PLN. Cena ta przewyższa zestawy PS5 wraz z grami lub dodatkowym kontrolerem, dlatego wydaje się to naprawdę kuriozalną sytuacją.

Balenciaga x PlayStation - czarna bluza z nadrukiem

Warto jednak brać pod uwagę, że marka Balenciaga nie jest skierowana do portfela przeciętnego Polaka. To ekskluzywne ubrania, które celują nieco bogatszą część społeczeństwa.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się