Battlefield 6 a personalizacja broni - grafika z postacią

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Fani personalizacji broni rzekomo nie będą mieli na co narzekać w Battlefield 6

Fani wymyślnego dostosowanie uzbrojenia nie będą się nudzić w Battlefield 6. Znany informator donosi, że gra gwarantuje sporo opcji personalizacji broni.

Do oficjalnego pokazu BF6 pozostał już tylko tydzień. Mimo to, informatorzy nie dają grze spokoju i stale ujawniają nowe informacje. Niedawno sieć ponownie obiegła plotka mówiąca, że gra trafi do jednego z abonamentów, a teraz pojawiły się kolejne doniesienia na temat samej rozgrywki.

Jak to zwykle w przypadku Battlefield 6 bywa, nowe informacje udostępnił Tom Henderson. Informator twierdzi, że fani personalizacji uzbrojenia będą mieli co robić w nowym Battlefield.

Według jego informacji, do każdej broni przypisano około sześć do ośniu dodatków. Mowa tu o celownikach, magazynkach, uchwytach i tak dalej. Henderson porównał system personalizacji do tego z nowszych odsłon Call of Duty. W grach Activision jest całkiem sporo możliwości dostosowania uzbrojenia do swoich potrzeb.

Dodatkowo Henderson zamieścił jeszcze jeden wpis nawiązujący do przerabiania ekwipunku. Przypomniał w nim stary szkic robota mającego znaleźć się w BF6 i dopisał, że personalizacja przeniesie rozgrywkę w nadchodzącej grze na nowy poziom.

Naturalnie są to plotki i nie mamy pewności, jak będzie wyglądała rozgrywka i dostosowywanie swojej postaci oraz ekwipunku w BF6. Niemniej Tom Henderson to stosunkowo wiarygodne źródło przecieków, choć nadal należy patrzeć na nie z przymrużeniem oka.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się