Microsoft Flight Simulator - zrzut ekranu z samolotem

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Microsoft Flight Simulator w drodze na Xbox Series. ESRB wskazuje na rychłą premierę

Microsoft Flight Simulator zbliża się do swojej konsolowej premiery. Gra została oceniona w wersji na Xbox Series. przez organizację ESRB.

Od jakiegoś czasu wiadomo, że Flight Simulator w końcu zawita na konsole nowej generacji Microsoftu. Fani lotnictwa i symulatorów czekają na ten port od bardzo dawna, ale gigant z Redmond nie spieszy się z wydaniem gry. Dotychczas jasne było, że tytuł ukaże się latem bieżącego roku. Konkretnej daty premiery jak nie było tak nie ma, choć pojawiło się światełko w tunelu.

Organizacja ESRB udostępniła klasyfikację wiekową Microsoft Simulator w wersji na konsole Xbox Series. Wskazuje to, że gra zgodnie z planem zmierza już do posiadaczy konsol Xbox i powinna ukazać się latem bez zbędnych opóźnień. Rzecz jasna wciąż nie znamy dokładnego terminu premiery, ale osoby czekające na grę mogą już zacierać ręce.

Spodziewałbym się, że Microsoft ujawni plany odnośnie debiutu na tegorocznych targach E3. To już właściwie czysta formalność i jeśli portowanie gry przebiega zgodnie z planem, datę debiutu poznamy w ciągu najbliższych tygodni.

Póki co pozostaje nam tylko zaczekać na E3. Równie dobrze Microsoft może jednak po prostu wrzucić zwiastun z datą premiery przed targami lub po nich.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się