growe podsumowanie dnia - bohater z days gone z karabinem w ręce, logo playstation, bohater gier z cyklu crysis z karabinem w ręce

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Growe podsumowanie dnia – kontrowersje wokół recenzji Days Gone, sprzedaż PS5 oraz nowy, stary Crysis

Rozpoczyna się kolejny, majowy weekend, a to oznacza piątkowe, growe podsumowanie dnia. Dzisiaj pisaliśmy między innymi o wynikach sprzedaży PlayStation 5, Xbox Series i Switcha. Oprócz tego dzień przyniósł nam parę kontrowersji ze świata gier.

Niestety, gracze są wyjątkowo rozczarowani pierwszymi materiałami z Overwatch 2. Gra miała być ewolucją, a niektórzy uważają ją za krok wstecz. Nie tylko gracze dzisiaj wyrazili swoją negatywną opinię. Aktor głosowy związany z Days Gone jest zły na zagranicznego recenzenta, który według niego nie przeszedł nawet do końca jeszcze świeżego portu na PC.

Na szczęście dzień obfitował także w naprawdę dobre wiadomości. Pojawiły się pierwsze wskazówki, które mówią o powstawaniu Crysis 2 Remastered. Chodzą również plotki o produkcji nowej gry z serii Tony Hawk. Tego dnia pisaliśmy jeszcze o wielu innych newsach. Sprawdźcie, czy czegoś nie przegapiliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się