Prison Simulator - zrzut ekranu

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Darmowy prolog Prison Simulator już do pobrania na Steam

Już teraz każdy może sprawdzić Prison Simulator: Prologue, które zostało za darmo udostępnione przez twórców.

Niedawno pisaliśmy o Prison Simulator, które jest tworzone przez polskie studio Baked Games. To polska gra FPP, w której wcielimy się w strażnika więziennego. W momencie pisania tego artykułu, produkcja (a raczej jej wersja testowa) zbiera zaskakująco pozytywne recenzje na platformie Gabe’a Newella.

W grze niejednokrotnie będziemy musieli podjąć ciężkie decyzje mające wpływ na dalsze losy zakładu karnego. To właśnie od gracza będzie zależeć, czy zdecyduje się traktować więźniów zgodnie z regulaminem, czy przejdzie na „ciemną stronę mocy”.

Przychodzi taki moment w życiu, kiedy każdy z nasz musi zdecydować jakiej pracy się podejmie. Ty postanowiłeś być strażnikiem więziennym. I choć wiedziałeś od początku, że nie będzie łatwo, to jednak nie spodziewałeś się, że już drugiego dnia w Twoim więzieniu dojdzie do buntu osadzonych. Placówka jest w ruinie, a więźniowie rozwścieczeni, ale razem z innymi strażnikami zrobiłeś co mogłeś, żeby przywrócić względny spokój. Tyle, że po drodze najwyraźniej coś się zmieniło, a ludzie zaczęli się zachowywać jakoś inaczej. Na dodatek dyrektor placówki przekazał Ci swoje obowiązki i gdzieś zniknął. Instynkt Ci mówi, że coś się dzieje. Nie pozostaje Ci więc nic innego jak odkryć o co chodzi.

– czytamy w informacji prasowej

Jeżeli powyższy opis twórców Was przekonuje, sprawdźcie tytuł na Steamie. Każdy może przetestować prolog produkcji za darmo.

Dodatkowo poniżej znajdziecie zwiastun wersji testowej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się