GTA Online - skok samochodem na jacht

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Spróbuj powtórzyć taki „wjazd” na jacht w GTA Online [WIDEO]

W GTA Online nie brakuje utalentowanych kaskaderów. Jeden z graczy podzielił się efektownym i precyzyjnym lądowaniem na jachcie.

Grand Theft Auto Online jest z nami już osiem lat i będzie żyło jeszcze na nowej generacji konsol. Rockstar stworzył prawdziwy fenomen, który przyciąga wielu graczy.

Niektórzy z nich mogą pochwalić się efektownymi wyczynami kaskaderskimi, którymi nie omieszkają dzielić się w sieci. Silnik gry pozwala na wykonywanie czasami wręcz abstrakcyjnych sztuczek, które czasem wymagają masy precyzji, a innym razem do ich wykonania wystarczy odrobina szczęścia.

Ciężko określić, czy gracz podpisujący się pseudonimem TheRealMurda10k miał po prostu farta, ale jego popis robi spore wrażenie. Fan GTA Online podzielił się na forum Reddit imponującym wyskokiem z rampy, który zakończył lądowaniem na jachcie.

Lądowanie może nie należało do delikatnych, ale precyzja (lub łut sczęścia) robi wrażenie. Podobnych filmików zobaczymy w sieci wiele i jeśli gracie w GTAO, z pewnością znajdziecie masę poradników, które pomogą Wam osiągnąć podobny efekt w grze. Nie zapomnijcie tylko wcześniej dodatkowo ubezpieczyć swojego samochodu. Takie sztuczki są dość ryzykowne i nie oszczędzają karoserii.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się