Necromunda: Hired Gun - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

1 komentarz

Necromunda: Hired Gun wygląda jak połączenie DOOM-a i Shadow Warrior. Nowy trailer

Twórcy Necromunda: Hired Gun udostępnili w sieci nowy trailer swojej dynamicznej strzelanki. Tytuł na licencji Warhammera 40K zbliża się do premiery.

Zapowiedź Hired Gun pojawiła się dosłownie znikąd. Szybki, brutalny i bardzo klimatyczny FPS osadzony w uniwersum Warhammera 40K prezentuje się wyjątkowo ciekawie. Jeśli jesteście miłośnikami takich gier jak zrebootowany DOOM lub Shadow Warrior, z pewnością znajdziecie w tym tytule coś dla siebie.

Wcielamy się w łowcę nagród działającego na tytułowej planecie. W jego butach przyjdzie nam wykonywać rozmaite zlecenia, które nierzadko wymagają pozbycia się wielu przeciwników.

Dodatkowo, poza polowaniem na niemilców, graczom przyjdzie rozwijać swoją postać oraz jej czworonożnego towarzysza. Naszemu najemnikowi towarzyszy zmodyfikowany genetycznie piesek, który jest skuteczniejszy niż niejedna potężna broń. Do tego dochodzą różne typy zadań, masa spluw i bardzo krwawe starcia z przeciwnikami.

W sieci pojawił się nowy zwiastun tej produkcji. Widzimy na nim całkiem sporo urywków rozgrywki, która może i nie odkryje koła na nowo, ale za to powinna zapewnić sporo wrażeń. Przy okazji sam trailer ogląda się bardzo przyjemnie i dobrze pokazuje, co czeka nas na mrocznej planecie Necromunda.

Necromunda: Hired Gun zadebiutuje już 1 czerwca. W tytuł zagramy na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Jeśli preferujecie wydania pudełkowe, te w wersjach konsolowych kupimy od 30 czerwca.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się