Back 4 Blood - potwór

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Następca Left 4 Dead z prawdziwego zdarzenia. Trailer z bohaterami Back 4 Blood

Back 4 Blood otrzymało nowy zwiastun. Poznajemy w nim bohaterów, którymi przyjdzie nam pokierować w czasie apokalipsy.

Gry z zombiakami w roli głównej towarzyszą nam od bardzo, bardzo dawna. Wątek nieumarłych adaptowano na dziesiątki różnych sposobów, ale mało której grze udało się go rozwiązać tak sprawnie, jak Left 4 Dead. O ile Valve nie spieszy się z reanimację marki, dawni twórcy serii pracują nad jej duchowym następcą.

Back 4 Blood widzieliśmy już na kilku prezentacjach i zapowiada się wyjątkowo dobrze. Jeśli tęsknicie za L4D, być może jest to tytuł, który zastąpi w Waszej świadomości dawnego giganta co-opowych strzelanek. Co więcej, autorzy pokusili się też o wprowadzenie paru urozmaiceń. Tym najbardziej zauważalnym z nich jest system kart, który pozwoli nam na personalizację wybranej postaci.

Teraz twórcy postanowiliprzedstawić światu grywalnych bohaterów nazywanych w grze Czyścicielami. W chwili premiery do B4B trafi 8 postaci. Znajdziemy wśród nich chociażby Doktorkę, preppera Hoffmana i bezwzględną liderkę, Mamuśkę. Każda z postaci czymś się wyróżnia i trudno odmówić którejkolwiek z nich charakteru. No bo przecież czym byłaby kooperacyjna strzelanka z zombie bez dających się lubić postaci?

Jeśli chcecie poznać czyścicieli bliżej, koniecznie sprawdźcie załączony poniżej, świetny zwiastun.

Premierę gry zaplanowano na 12 października bieżącego roku. Tytuł trafi na PC, PS4, PS5, XOne i Xbox Series X oraz S.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się