kot w cyberpunkowym świecie, Gordon Freeman z Half Life 2, DualSense z grafikami McDonald's

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – wielki powrót Half Life 2, DualSense dla fanów McDonald’s i cyberpunkowe przygody kota

Po wielu latach Half Life 2 powróci w formie fanowskiego remake’u. Okazuje się jednak, że samo Valve udzieliło zgody na ten projekt. Więcej informacji na ten temat odnajdziecie w jednym z naszych artykułów.

Kolejny raz udało nam się odnaleźć ciekawą i jednocześnie nietypową ciekawostkę ze świata gamingu. Powstał kontroler DualSense w sam raz dla fanów PlayStation i fast-foodowej sieci McDonald’s. Aż ślinka cieknie na jego widok.

Do sieci trafił pierwszy gameplay ze Stray – gry, którą zobaczymy z perspektywy uroczego kota w świecie, gdzie zamiast ludzi spotkamy najróżniejsze roboty. To tylko kilka najciekawszych newsów z dzisiaj, dlatego sprawdźcie, czy wszystko macie już odhaczone.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się