Battlefield 2042 - żołnierze

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

EA ujawnia, jakich funkcji zabraknie w Battlefield 2042

Jeden z deweloperów Battlefield 2042 potwierdził, że w grze na premierę zabraknie trybów rankingowych oraz eSports, choć nie wykluczono ich późniejszego dodania. Niestety, na pewno nie będzie możliwości wynajmowania dedykowanych serwerów.

Jak informuje MP1st, w rozmowie dla Battlefield Nation Justin Wiebe (Senior Design Director w Ripple Effect) potwierdził te przykre wieści. Na szczęście ten nie zaprzeczył, że on i jego koledzy z pracy chcieliby najpierw usłyszeć głos społeczności BF-a. Jeżeli fani serii wyrażą chęć korzystania z meczy rankingowych oraz esportowych, te trafiłyby w późniejszym terminie do Battlefield 2042.

Tak, więc nie ma planu, aby mieć jakikolwiek rodzaj trybu rankingowego lub esportowego w momencie premiery. To jest coś, o czym oczywiście chcemy usłyszeć więcej od społeczności. Jeśli znowu, to – używam tego zwrotu często – ale jeśli jest to coś, co jest ważne dla społeczności, chcielibyśmy o tym usłyszeć, i wiesz, zobaczymy, co się stanie potem.

– informuje Justin Wiebe

Niestety, takiej furtki nie przewidziano dla dedykowanych serwerów społeczności. Domyślam się, że ich założenia trochę gryzą się z tymi trybu Portal, który jest niezwykle podobny do wymienionej przed momentem idei. Jedną ważną różnicą jest jednak fakt, że serwery społeczności mogą być uruchomione 24/7, a te z Portal Mode wyłączają się po opuszczeniu ostatniego gracza.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się