Red Dead Redemption 2 - John i Arthur

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cud i szybka nauka pływania w RDR2. Gracz odkrył śmieszny błąd w grze [WIDEO]

Wygląda na to, że John Marston potrafi pływać w Red Dead Redemption 2. Gracz natknął się na naprawdę dziwaczny i zabawny błąd.

Świat RDR2 jest wypełniony ciekawostkami. Jedne są efektem starań deweloperów z Rockstar Games, inne to ciekawe zbiegi okoliczności, a jeszcze inne powstają w wyniku błędów. Ten trzeci przypadek jest często też tym najzabawniejszym.

Jeśli graliście w RDR1 i/lub 2, zapewne wiecie, że John Marston nie umie pływać. Dotyczy to zarówno pierwszej jak i drugiej części gry. Co ciekawe, słynny bohater może „nauczyć się” pływać w bardzo dziwnych okolicznościach.

Gracz uwiecznił moment, kiedy John bierze łyka bliżej nieokreślonego trunku z manierki, a Arthur zrzuca go z mostu. Ku zdziwieniu osoby grającej, John nie dość, że przeżył upadek ze sporej wysokości, to jeszcze… bezpiecznie dopłynął do brzegu. Zobaczcie sami.

Rzecz jasna cała sytuacja jest wynikiem błędu. Rockstar Games musiało jakoś upewnić się, że ważne dla historii postacie nie będą mogły zginąć. Gracze to kreatywna grupa odbiorców, więc nic dziwnego, że deweloperzy muszą być gotowi na każdą ewentualność.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się