Cyberpunkowy świat oczami kota. Oto pierwszy gameplay ze Stray

Stray - grafika
PC PS4 PS5

Stray to bardzo klimatyczna gra przygodowa, w której wcielamy się w bezdomnego kota. Wydawca zaprezentował pierwszy gameplay z produkcji.

Ponad rok temu zapowiedziano pewną klimatyczną przygodówkę osadzoną w cyberpunkowym świecie. Stray pozwala nam wcielić się w kota, który zgubił swoją rodzinę i tuła się po mieście mrocznej przyszłości. Wydawca gry, Annapurna Interactive, zaprezentował właśnie pierwszy dłuższy gameplay.

Rozgrywka teoretycznie nie wyróżnia się niczym niesamowitym. To standardowy tytuł bazujący na eksploracji miejscówek i rozwiązywaniu prostych zagadek. Całość obserwujemy jednak z perspektywy kota, a otaczający naszego czworonożnego protagonistę świat wydaje się być bardzo ciekawy.

Na uwagę zasługuje też śliczna, szczegółowa oprawa wizualna. Grze trudno odmówić klimatu i jeśli lubicie postapokalipsę wymieszaną z cyberpunkiem, powinniście rzucić okiem na ten tytuł. Według mnie to jeden z cichych hitów przyszłego roku, o którym prędzej czy później zrobi się bardzo głośno. Oczywiście jeśli twórcy nie zawiodą oczekiwań.

Poniżej znajdziecie nowiutki gameplay ze Stray. Gra ukaże się na początku 2022 roku na PS4, PS5 oraz PC. Póki co nie wiadomo nic na temat planów wydania jej na innych platformach.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie