Geralt na koniu - Wiedźmin 3 Dziki Gon

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Przywróć Geralta do stanu z trailera gry. Mod do Wiedźmin 3, w którym zadbano o szczegóły

Powstała świetna kosmetyczna modyfikacja do Wiedźmin 3: Dziki Gon, która poprawi strój Geralta z Rivii. Autor tego dzieła sprawił, że główny bohater gry wygląda dokładnie jak w pamiętnym trailerze produkcji.

Mod o nazwie Killing Monsters Arm Pads dokładnie wzoruje się poniższym nagraniem. Modder o nicku ZOST1337 postanowił poprawić wygląd uzbrojenia Rzeźnika z Blaviken, aby to przypominało bardziej wersję z poniższego nagrania.

Twórca tego fanowskiego rozszerzenia przygotował odpowiednio dwie zmiany w ubiorze Geralta. Po pierwsze dodał specjalną pelerynę, której normalnie w Wiedźmin 3: Dziki Gon nie uświadczymy.

Druga poprawka to kilka drobnych detali w standardowej zbroi, którą mamy na sobie od samego początku rozgrywki. Warto wspomnieć, że twór moddera podmienia właśnie odzienie standardowe i to Wiedźmińskiej Szkoły Cechu Żmii.

Wiedźmin 3 Dziki Gon - Geralt w pelerynie
Wiedźmin 3 Dziki Gon - Geralt - Killing Monster Arm Pads
Źródło: NexusMods

Killing Monsters Arm Pads możecie pobrać stąd.

W ostatnim czasie na łamach Planety Gracza możecie odnaleźć wiele kosmetycznych modów do omawianej w artykule produkcji. Zauważyliście, że Geralt wiecznie jest czerwony na twarzy? W tym miejscu znajdziecie poprawkę tego problemu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się