Horizon Forbidden West - przeciwnik i dinozaur

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Premiera Horizon Forbidden West i pokaz State of Play. Ponoć poczekamy dłużej [AKTUALIZACJA]

Jeżeli przeciek informacji potwierdzi się, gracze będą musieli jeszcze poczekać na Horizon Forbidden West. Według znanego insidera doszło do opóźnienia.

Jak informuje Jeff Grubb, którego doniesienia w wielu przypadkach (aczkolwiek nie zawsze) potwierdzały się w przeszłości, HFW miałoby zadebiutować dopiero w 2022 roku. Nie doprecyzował dokładnie w którym kwartale odbyłaby się premiera, co może być tym bardziej niepokojące. Podchodziłbym jednak do tych informacji z dystansem, ponieważ na ten moment nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych, oficjalnych informacji na ten temat.

Co też ważne, Grubb w tym samym odcinku Giant Bombcast poinformował też o kolejnym State of Play. To miałoby się odbyć już we wrześniu, aczkolwiek nie wiadomo, czy na tym cyfrowym pokazie zobaczylibyśmy Horizon Forbidden West. W mojej opinii byłoby to już jednak bardzo prawdopodobne, bo ostatnie SoP z tą grą miało miejsce pod koniec maja.

Osobiście mam nadzieję, że twórcy po prostu na premierę wydadzą gotową grę z jak najmniejszą liczbą błędów. Czy gra ukaże się w planowanym terminie, czy nie, zrobi mi małą różnicę. W mojej opinii najważniejsze jest to, by deweloperzy dostarczyli pełnoprawny i dopracowane dzieło.

Jaki macie stosunek do opóźnień gier? Wolicie otrzymać niedorobioną produkcję, ale wcześniej? A może kilka miesięcy opóźnienia nie są dla Was wielką ceną? Zachęcam do podzielenia się opinią w komentarzach.

[AKTUALIZACJA]

Sam Jason Schreier, redaktor serwisu Bloomberg, który już niejednokrotnie podzielił się ze światem przeciekami z branży growej, poinformował o identycznych doniesieniach. Szansa na opóźnienie HFW w tym momencie wydaje się jeszcze większa.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się