Assassin's Creed Valhalla - Eivor walczy z przeciwnikiem na śmierć i życie

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

AC Valhalla wraz z nowymi zadaniami otrzymało też kolejne bugi

Gracze Assassin’s Creed Valhalla mogą napotkać trzy nowe błędy, przez które nie będą w stanie ukończyć rozgrywki związanej z wydarzeniem Sigrblot Festival.

Jak informuje Video Games Chronicle, ostatni patch do AC Valhalla o numerze 1.3.0 przyniósł ze sobą parę sporych problemów. Pierwszy z nich dotyczy bohaterów, od których przyjmowane są nowe zadania. Jeżeli ci opuszczą swoje standardowe miejsce, nowe questy nie mogą zostać wtedy odebrane. Społeczność gry natrafiła już na rozwiązanie – należy NPC-tów zaprowadzić z powrotem na ich standardową pozycję, aczkolwiek nie zawsze jest to takie proste.

Drugą niedogodnością jest przypadek, gdy podczas walki z wilkami (Three Big Pigs) można stracić kontrolę nad swoją postacią. Wtedy już nie ma prostego rozwiązania – należy wczytać poprzedni zapis lub ponownie uruchomić produkcję.

Trzecią rzeczą do poprawy przez deweloperów jest sytuacja, gdy zabraknie dostaw. W takim przypadku nie będzie można ukończyć zadań związanych z Festiwalem Sigrblot. Na szczęście Ubisoft poinformował już na Twitterze, że jego zespół pracuje nad przygotowaniem stosownego hotfixa. Ten powinien trafić do Assassin’s Creed Valhalla w niedalekiej przyszłości.

Natknęliście się już może na bugi opisane w tym artykule? Może znaleźliście inne rozwiązania, aby ich uniknąć? Jeśli tak, zachęcam do podzielenia się tymi sposobami w komentarzach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się