Serial Cleaners - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Sprzątanie miejsc zbrodni nigdy nie było tak urokliwe. Nowy gameplay z Serial Cleaners

W sieci pojawił się gameplay z polskiego Serial Cleaners. Produkcja Draw Distance prezentuje się doprawdy prześlicznie. Premiera już wkrótce.

Rok temu doczekaliśmy się zapowiedzi kontynuacji Serial Cleaner od polskiego studia Draw Distance. Gra prezentuje ogromny postęp względem swojego poprzednika i wygląda bardzo obiecująco.

Od czasu zapowiedzi minęło sporo czasu i debiut gry jest planowany na bieżący rok. W międzyczasie do sieci trafia cała masa materiałów i właśnie udostępniono kolejny gameplay.

Jeśli chcecie sprawdzić Serial Cleaners w akcji, poniżej znajdziecie nowy zwiastun rozgrywki od Draw Distance. Przybliża on podstawy gameplay’u jak skradanie, odwracanie uwagi przeciwników i ucieczka przed nimi. Choć zamysł rozgrywki nie zmienił się bardzo od czasu pierwszej odsłony, jego fundamenty znacznie ewoluowały. Zobaczcie sami.

Przy okazji zdecydowanie warto wyróżnić oprawę wizualną. Stylistyka gry prezentuje się przepięknie. Grafika świetnie pasuje do klimatu produkcji i jest przy tym czytelna. Jeśli Draw Distance nie można czegoś odmówić, to chyba właśnie poczucia estetyki. Miejmy nadzieję, że pełny produkt zrobi na graczach równie dobre wrażenie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się