DoGRYwka – nie takiego Thora się spodziewaliśmy, testy PS5 nadal dzielą graczy i next-gen GTA V wkurza fanów

DoGRYwka – nie takiego Thora się spodziewaliśmy, testy PS5 nadal dzielą graczy i next-gen GTA V wkurza fanów
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Kończymy ten tydzień klasycznie doGRYwką. Twórcy God of War Ragnarok zaskakują nas wizją Thora, nowa wersja PlayStation 5 jednak chłodniejsza, a GTA V na PS5 nie zadowala graczy.

Po wczorajszej konferencji PlayStation Showcase było o czym pisać. Wielu graczy ucieszył zwiastun z God of War Ragnarok. Później do sieci trafiły pierwszy grafiki z różnymi postaciami z gry. Jestem jednak ciekaw, ile osób spodziewało się… otyłego Thora. Jak widać, twórcy zrezygnowali z utrwalonych w popkulturze wizji tego boga. Niemniej liczę, że deweloperzy przygotowali jakąś niespodziankę związaną z nim.

Niedawno spore kontrowersje wzbudziła informacja, jakoby nowa wersja PlayStation 5 gorzej chłodziła. Wszystko za sprawą zmniejszonego radiatora. Jak się okazało, to nie do końca jest prawda. Najnowsze testy wykazały zupełną odwrotność: nowa wersja PS5 lepiej radzi sobie z odprowadzaniem wysokiej temperatury.

Fani czekający na GTA VI są mocno niezadowoleni po wczorajszej konferencji. Oczekiwali jakichkolwiek informacji o kontynuacji cyklu Rockstara, a dostali ponownie Grand Theft Auto V. Tylko tym razem na PS5 i XSX S|X. Swoje irytacje i złość wylewają w social media, tworząc “gorzkie memy”.

Wszystkie wiadomości, te wspomniane oraz pozostałe, listujemy poniżej:

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie