Kratos walczy z kobietą.
0 komentarzy

Zobaczcie kolekcję z postaciami z nadchodzącego God of War Ragnarok

Do sieci trafiły pierwsze grafiki ukazujące bohaterów z God of War Ragnarok. Nie brakuje znajomych twarzy i zupełnie nowych postaci.

Już teraz możemy zobaczyć postacie, które spotkamy w God of War Ragnarok. Oczywiście nie zabraknie znanych twarzy, ale są również nowi bohaterowie. Do sieci kilka wyrenderowanych grafik z postaciami wrzucił Raf Grassetti, czyli dyrektor artystyczny tytułu. Więcej obrazków dorzucił również Shinobi602. Łącznie uzbierało nam się 10 ilustracji wraz z podanymi aktorami głosowymi. Gra ukaże się w przyszłym roku na PS4 i PS5.

Poniżej znajdziecie przetłumaczony opis historii z PlayStation Blog:

Kratos wciąż noszący w sobie wiedzę o swoich błędach z przeszłości, chce oszczędzić Atreusowi krwawych lekcji, które wyniósł z konfliktu z bogami. Chce przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo swojemu synowi, a ich konfrontacja z Baldurem utwierdziła go w przekonaniu, że dalsze wikłanie się z Aesirami przyniesie tylko tragedię.

Kratos i Atreus będą musieli dokonać wyboru, którą ścieżką podążą. Cokolwiek wybiorą, zdefiniuje to los wszystkich mieszkańców Dziewięciu Królestw w obliczu zbliżającego się Ragnarök.

via PlayStation Blog

Chyba największe zaskoczenie robi Thor. Twórcy zerwali z utrwalonym wizerunkiem boga znanego choćby z uniwersum Marvela. Niemniej daje to wiele miejsca do popisu deweloperom i zaskoczenia nas.

I jak Wam się podoba pierwsze spojrzenie na bohaterów? Która spośród wszystkich postaci najbardziej przypadła Wam do gustu? Koniecznie dajcie znać!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się