Prototype - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Pamiętacie Prototype? Activision chyba przypomniało sobie o serii

Na jednym z profili Activision na Twitterze pojawił się ciekawy wpis nawiązujący do Crasha Bandicoota. Co ciekawe, jest na nim też coś związanego z marką Prototype.

Jeśli dobrze się przyjrzycie, w prawym górnym rogu załączonego niżej obrazka zauważycie zdjęcie z sylwetkami dwóch postaci. Przypominają one do złudzenia protagonistów serii Prototype: Alexa Mercera i Jamesa Hellera.

Dodatkowo na grafice widzimy też Cortexa z Crash Tag Team Racing. Produkcja ta została stworzona przez studio Radical Entertainment – zespół, który odpowiada za serię Prototype.

Co to może oznaczać? Przypuszczam, że to zwyczajne puszczenie oczka w kierunku fanów Radical Design. Może to też być zwykły zbieg okoliczności i powyższy obrazek wcale nie musi nawiązywać do Prototype. Niemniej jeśli ciekawostka jest zamierzona, kto wie, może Activision rozważa przywrócenie marki? Zapewne znalazłoby się wielu chętnych, choć nie jestem przekonany, czy wydawca zdecydowałby się na taki ruch.

To nie pierwszy ciekawy wpis Activision z tego tygodnia. Crash Bandicoot świętuje właśnie 25. urodziny i niewykluczone, że niedługo usłyszymy o nowej grze związanej z marką.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się