GTA V - porównanie z PS4 Pro i PS5

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

GTA V wstępnie porównane na PS4 Pro i PS5. Niby coś się zmieniło, ale szału nie ma

W sieci pojawiło się wczesne porównanie GTA V w wersji na PlayStation 4 Pro i PS5. Materiał prezentuje wstępne różnice w wersjach gry.

Miejcie na uwadze, że na jakość materiału z pewnością wpłynęła kompresja YouTube. Dodatkowo to dopiero zwiastun, więc ostateczny wygląd gry będzie nieco inny względem tego, co widzimy na porównaniu.

Najbardziej zauważalnym upiększeniem jest podbita rozdzielczość. Wyświetlany obraz jest dużo ostrzejszy. Co więcej, mam wrażenie, że Rockstar nieco ulepszyło oświetlenie i cieniowanie. W grze pojawi się też nowość, której nie zobaczymy na porównaniu – dyski SSD nowych konsol pozwolą na skrócenie ekranów ładowania oraz właściwie natychmiastowe przełączanie się między postaciami w kampanii. Niemniej, jeśli chodzi o oprawę, póki co różnice nie prezentują się zachwycająco

Dodatkowo Rockstar zajawiło, że doczekamy się ulepszeń rozgrywki i niezapowiedzianych nowości. Konkretów niestety brakuje, ale zapewne poznamy je w najbliższym czasie. Premiera nowej wersji GTA V jest zaplanowana na marzec przyszłego roku. Twórcy mają więc sporo czasu na zapowiedź kolejnych ciekawostek, które trafią do hitu z 2013 roku.

Next-genowe GTA V nie zachwyciło wielu graczy

Zaprezentowana wczoraj rozgrywka z next-genowej wersji Grand Theft Auto V zdecydowanie nie zachwyciła graczy. W chwili publikacji tego artykułu, materiał na kanale PlayStation ma więcej ocen negatywnych, niż pozytywnych. To kiepsko wróży odświeżonej produkcji, ale znając fanów GTA V, zapewne Rockstar i tak nie będzie mogło narzekać na słabą sprzedaż.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się